Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель / LED гелі
HIGHLIGHTS Гель-лак NAIL-EON

Детальна інформація
+

NAIL-EON гель фарбами, ПІДКРЕСЛЮЄ адаптовані до потреб для простого та легкого нейл-арту. Покриття гель може бути використаний в поєднанні зі звичайними гель моделювання або як соло лак для нігтів і може бути через легко від ніготь поза ефект.

Покриття часто називаються також як матовою лак для нігтів або Gelpolish гель. Вони поєднують в собі найкращі риси лак для нігтів і УФ гель і забезпечити стабільний фарба фільм на цвях з довгого терміну зберігання. Це просто на доглянуті обробкою і матового прикладних натурального нігтя, гель NAIL-EON. Базовий шар буде використовуватися для досягнення кращих результатів, як перший шар. Покриття гель слід після лікування. Всі шари гель повинні застосовуватися як тонко і загартовані індивідуально, так що гарантовано повне лікування під УФ-лампи. Шар поту один залишається на поверхні. Кожна модель позицію верхній шар як остаточний пальто sealer застосовується при цьому. NAIL-EON гель покриття світлі ТОНИ, кислоти, підходить також алергетиків. Лікування може використовуватися для Ультрафіолетові лампи і Світлодіодний світло одиниць однаково.в'язкість
+

Тонкий середа товстий

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.5

Огляд

5
27
4
18
3
3
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний