Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Лак для нігтів / Закріплюючий манікюрний лак
Прозорий лак фірми Vylet Nails з вологим відблиском

Детальна інформація
+

Проблем не становить покласти високий глянець нігті з Vylet нігті мокрій погляд ясно пальто. Він розроблений для вологих вигляд і завершення кожного нігтів мистецтво. Ви можете ущільнення при використанні цього лаку для нігтів, як кінцевий шар, дивно мотивів на Stampingtechnik. Готово лаку приходить в красиво оформлений флакон, що містить 15 мл. Гвинтовий ковпачок вище охоплює більше пензля пляшку надійний і будинків. Це була розроблена саме так, тому що він завжди бере потрібну кількість Лак для волосся пензля. Чорний, елегантний лаку пляшку уже віч видовище лише візуально. Красиві вигнутий шрифтів з логотипом Vylet нігті завершує враження. На додаток, він не відрізняється від інших зайві фарби. Це відкриває пляшки з твіст, дістає гвинт кришки з інтегрованої пензля та забезпечує унікальний смугою шия пляшки, що занадто багато продуктів на аплікатор залишається. Потім тісто нігтів нігтів нігтів підхід нижче кутикули Порада нігтів і. Ви швидко розуміють, що застосунок є дуже легко. Мокрий вигляд фарба повинна неодноразово застосовуватися не як шар виробляє популярних і модний мокрій вигляд ефект. Пофарбовані природного нігтів суха швидко з довела надійність. Взуття з досконалим нігті і насолоджуватися доступні професійні продукти.

Габарити
+

0.032 Метр (м)
0.03 Метр (м)
0.077 Метр (м)

Ущільнення
+

Полімеризація повітрям

Дизайн нігтів без приладу для полімеризації: прикрашайте натуральні або штучні нігті без допомоги технічних пристроїв, незалежно від подачі електроенергії. Вироби, на яких є це маркування, самостійно твердіють на повітрі.

Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний