Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Лак для нігтів / Закріплюючий манікюрний лак
Vylet-Nails tоп пальто для ідеального оздоблення пофарбовані нігті

Детальна інформація
+

Ви хочете нуля докази і блискучий блискучі нігті? З Vylet нігтів провідних пальто ви це буде. Він надає безпрецедентну "Готово". Це проста гра з цього спеціального Готово Лак для герметизації свіжою фарбою нігті природного. Складні лаку з Vylet нігті дому переконує за його вище середніх сухий сезон. Він безбарвний і може бути, завдяки додаткових розвинених Pinselapplikators дуже легко і точно застосовані. Захищати свій природний нігтів, також від зовнішніх впливів, pur нанесіть верхній шар. У кольорових лівреях поверхня з цим продуктом покриттям і опечатані. Колір ЛАКИ вже не таким чином можна розділити і кути відколи off в минуле. Навіть готової мистецтво нігті можуть бути захищені з цього Vylet нігтів фарби від подряпин і знебарвлення. Якщо червонуваті або коричневого кольору нігтьового discoloured плити, це може бути тому, що ви використовуєте травня не основний шар. У цей момент спробуйте представлені верхній шар. Пляшки скляні чорно лежить добре в руку і стильно. З вигнутими писати поодинці пензля пляшку є оптичний подією в роботі одиниці або на ваших нігтів таблиці. Отримати професійні продукти за ціни з нами. Скористатися наші ціни і повідомити про ваше задоволення в оцінку продуктів.

Габарити
+

0.032 Метр (м)
0.03 Метр (м)
0.077 Метр (м)

Ущільнення
+

Полімеризація повітрям

Дизайн нігтів без приладу для полімеризації: прикрашайте натуральні або штучні нігті без допомоги технічних пристроїв, незалежно від подачі електроенергії. Вироби, на яких є це маркування, самостійно твердіють на повітрі.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4

Огляд

5
0
4
2
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний