Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Лак для нігтів / Закріплюючий манікюрний лак
Стійке до подряпин, блиск ущільнювальні лак для нігтів

Детальна інформація
+

У вас мало часу, щоб манікюр нігті, зафарбуйте нейл-арту, щоб прикрасити і тоді все, щоб отримати стійкий до подряпин і міцний? Все, що не проблема! На початку, файлів нігті до бажаної довжини і форми. Потім нанесіть базовий шар. Після висихання, ви тепер розфарбовування на колір фарбою нігті. Хоча це покриття у вологому стані гарних нігтів мистецтво може бути з роботи. Лаку повинна бути повністю вилікувати з нейл-арту. Після цього ми рекомендуємо наші фарби Скріплювальний пристрій NDED. Ви можете носити його над готовий фарбою нігті легко. Він захищає ваш колір лаку для нігтів і Орнамент на цвях, так що не можемо подряпин у фарбу, ні що нігтів розчиняється. За його щільність можна легко застосувати лаку цієї "Готово". Також твердіння під світло лікування одиниця не є необхідним, оскільки вона висохне у повітря, як і будь-які інші звичайні нігтів ЛАКИ. Як і раніше, красивою взуття буде давати ваші нігті, включаючи нігтів арт - мотиви. Якщо ви шукали довгий час після таких печаткою, ти став, нарешті, знайти його на нас. Так, не чекайте більше та замовити продукту високої якості для нігтів sealer за низькою ціною.

Ущільнення
+

Полімеризація повітрям

Дизайн нігтів без приладу для полімеризації: прикрашайте натуральні або штучні нігті без допомоги технічних пристроїв, незалежно від подачі електроенергії. Вироби, на яких є це маркування, самостійно твердіють на повітрі.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.375

Огляд

5
5
4
2
3
1
2
1
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний