Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Лак для нігтів / Закріплюючий манікюрний лак
NDED ромбоподібний лак

Детальна інформація
+

З цього закінчити створення приголомшливі лаку для нігтів Ефекти на нігтях ваших клієнтів. Чи вона бути Французький манікюр або нігтів мистецтво Дизайн - NDED diamond ефект лаком 4000 мл принести мокрій вигляд на цвях. Дуже багаті і досить довго лаку для нігтів можна як ідеал закінчити покриття, нанесене на природних або штучних нігтях. Оскільки це Коли цей контейнер 4 l одиниці, це необхідним фарба перед налити у відповідний контейнер. Багато нігтів дизайнерів переваги з великих Пляшка, Крім того, своїм клієнтам деякі з Лак для заповнення на дому. Часто клієнти хочуть, що вони переробити фарба на дому та можна застосувати один раз і зробити не завжди зробити спорядження в студії на приймати це альтернативні є дуже гарним. Завдяки своїм Ніготь буде стійким до подряпин інгредієнти і особливі властивості, і Отримує високою глянець закінчити. Ваші клієнти будуть любити більше, ніж і будьте задоволені результатом. Ми гарантуємо вам які ви цієї фарби в висока якість Студійна якість доставлено, що ви отримаєте навряд чи ніде в німецькому Ринок буде знайти ще раз. Ви будете вражені нашої продукції і всі його аксесуари, які ми приготували для вас у нашому інтернет-магазині на утримуйте.  

Ущільнення
+

Полімеризація повітрям

Дизайн нігтів без приладу для полімеризації: прикрашайте натуральні або штучні нігті без допомоги технічних пристроїв, незалежно від подачі електроенергії. Вироби, на яких є це маркування, самостійно твердіють на повітрі.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.6667

Огляд

5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний