Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Лак для нігтів / Кольоровий манікюрний лак
Перлина лак для спеціальних нігтів дизайн колір підкреслює

Детальна інформація
+

Ви шукаєте лак, який робить нігті виблискують? Потім вирішити лаку для нігтів, але наші NDED Лишайник ефекту, тому що це фарба вас із сяючою перлинні вплив на ваші нігті. По-перше, виконувати манікюр. Нанесіть базовий шар, то який запобігти будь-які забарвленням на пластини, які виникають після видалення яскравих кольорах. Наша порада: Фарба руки окремо і нехай на перших рук сухому, добре, перш ніж продовжити з іншого. Так, ви можете уникнути невеликий примхами в лаку ще мокрий. Прийняти ваш обраний колір лаку з боку, фарба ваші перші п'ять пальців і нехай це фарби сухий. Тепер ви помітите, що наші нігтів лак з перлинні ефект має високу непрозорість. Ми рекомендуємо застосовувати другий шар лаку для нігтів, але тому, що ви досягнете цього ще раціоналізація колір результати. Після також цей шар повністю сухий, слід застосувати надлишкового Лак для герметизації. З цим довше довговічність кольорове покриття гарантовано вас. Виконайте те ж дії з іншого боку. Серед інших в наступних кольорах з нами, отримати наші лаку: рожевий, бузок, ялина, троянда, Бірюза та інші модні мерехтливі тонів. Ставитися до себе і ваших нігтів чудовий вигляд і замовити свій улюблений колір з великим перлинні ефект, нігтів студія якість звуку, за неймовірно низькою ціною сьогодні.

Ущільнення
+

Полімеризація повітрям

Дизайн нігтів без приладу для полімеризації: прикрашайте натуральні або штучні нігті без допомоги технічних пристроїв, незалежно від подачі електроенергії. Вироби, на яких є це маркування, самостійно твердіють на повітрі.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.3333

Огляд

5
3
4
2
3
1
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний