Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Лак для нігтів / Кольоровий манікюрний лак
Спробуйте nded лаки для нігтів з голографічними ефектами для красивих нігтів

Детальна інформація
+

Красиві і manicured нігті надзвичайно підвищити загальний вигляд в Інтернеті. До них відносяться звичайно також красиво стилі нігті, який є розроблений з красивим творіння. Те ж стосується і ногах. Не завжди ідеальний нігтів дизайн так само просто, як один, можливо, побажає. Класичний картина виглядає стильним і елегантним. Але це просто занадто нудно, щоб деякі. Хоча не обов'язково. Наші голограма може бути лаку нігті світить світло в різних colorway. Скористайтеся перевагами цього унікального грати кольорів для ваших нігтів і отримати милуючись поглядами.
Фарба може легко застосовуватися, як будь-який традиційний манікюр. Це сушений, у вас є красиві веселка мерехтіння на ваших нігтів. Звичайно, ви можете об'єднати лаку з інші прикраси, такі як вкладників і дрібні камені стразами. Фарба діє поодинці, але також зовсім гламурно. Вона може бути використана як на нігті на ногах і руках.
Якщо ви шукаєте спосіб прикрасити нігті без клопоту складні нігтів мистецтво, тоді ви будете любити цей лаку ще більше. Переконати себе наших продуктів, які є найвищої якості та виготовлені на Останнє статус UV гель дослідження. Всі вони відповідають високим вимогам європейських стандартів.

Ущільнення
+

Полімеризація повітрям

Дизайн нігтів без приладу для полімеризації: прикрашайте натуральні або штучні нігті без допомоги технічних пристроїв, незалежно від подачі електроенергії. Вироби, на яких є це маркування, самостійно твердіють на повітрі.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.3333

Огляд

5
4
4
8
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний