Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Набір для початківців / Пробний комплект
Пробний акриловий набір фірми NDED

Детальна інформація
+

Стартери завжди є кращим набори або набір зразків Можливість спробувати продукти, які ми ще не знаємо, або новий приходять на ринок. Хто працює, наприклад, тільки з гель, але спробуйте чи і як він справляється з акрилу, це може ідеально з нашими NDED акрилові набір зробити зразка. Для розташування моделі з акрилу немає УФ-лампи, необхідна, тому що твердне матеріал на повітрі. Однак падає набагато більше подачі роботи, при роботі з акрилу. Час, що потрібно для моделі розташування з акрилу, перевищує гелем. Акрилові нігті є більш жорсткими, ніж Нігті гелем, вони легко зламати. Однак, це в кінцевому рахунку завжди залежить від особистих уподобань, які системи ви обираєте. У наш великий набір вони отримати ідеальний Відповідальності нігтів дизайн грунтовка клей, 5 г акрилової пудрою ясно нігтів дизайн Акрилові рідкий 100 мл ємність з 10 цвях поради. З цим Акрилові Basic, може працювати повну моделювання та перевірити, чи є робота з акрилу. Ви будете здивовані тим, що Унікальний результатів можна досягти з нашого набору. Ми пропонуємо продукцію найвищої якості. Довіряти нашими давній Досвід у виробництві, що гарантує вам на виготовлений за новітні технології.

Габарити
+

0.15 Метр (м)
0.099 Метр (м)
0.044 Метр (м)

Ущільнення
+

Полімеризація повітрям

Дизайн нігтів без приладу для полімеризації: прикрашайте натуральні або штучні нігті без допомоги технічних пристроїв, незалежно від подачі електроенергії. Вироби, на яких є це маркування, самостійно твердіють на повітрі.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.75

Огляд

5
3
4
1
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний