Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Набір для початківців / Пробний комплект

Пробний комплект

Виробництво штучних нігтів не просто і вимагає практики. Будь-який, хто не впевнений чи він / вона хоче дізнатися моделювання штучних нігтів насправді, не повинні ж, як і дорогий набір з великою кількістю гелю або акрилових продуктів на покупку, але недорогий шаблон дизайну нігтів з невеликими пакетами все, що ви на доступ потреб.

У нас є два гелю множин в нашій пропозиції, до яких відносяться різні продукти і бути було за невеликі гроші можна. Хто буде включений в це питання і отримати певний досвід роботи з моделюванням Gelnägeln, який буде приймати вартості набору, в правій - дороге обладнання, щоб прискорити зміцнення нігтів, статистів для прикраси нігтя, ювелірні вироби та інструменти для догляду за нігтями в Встановлює не включені, тому що для виробництва Ногтей гелем ці речі не потрібні.

Аналогічний набір, щоб дізнатися про нігтів з акриловою моделювання доступні. Шаблон включає в себе зручний грунтовки, Прозорий акриловий порошок, рідина і 10 рад. Для практики і дізнатися це точно за розмірами.

Що змушує наших моделей дизайну нігтів є те, що вони мають ті ж якості, як і всі наші продукти. Вони не дешеві набори дегустації зі знижкою якості, яка може зробити життя важким, а також все ще низької якості, але дайте зразок продукції з нашого асортименту, агенти з професійної Художник ногтей  і великих студій та семінарів з метою Наш асортимент продукції для ознайомлення. Ви можете використовувати цей шаблон, звичайно, як на замовлення зразка, щоб забрати додому!


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€