Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Набір для початківців / Набори манікюрні
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Професійні нігтів комплект для манікюр і педикюр
Детальна інформація
+

Подачі вручну може бути іноді дуже трудомістким і втомливим. З професійним нігтів Різці NAIL-EON - електричні нігтів файли будуть встановлені подачі роботи значно спрощується. Катера пальцем - і нігті у належний вигляд можуть бути залучені. В той же час пристрій може компенсувати нерівномірність гель або акрилові нігті і відрізали навіть рогівки.

На NAIL-EON повинні підготувати професійний набір нігтів або електричні нігтя пилкою закликав до використання. Для цього вставки пристрій до джерела живлення і з'єднує її з ніг педалі. Цвях наконечника оснащений PIN-код, відповідний маршрутизатор і нарешті також провідний з основною одиницею. Нігтів студія пристрої пропонують можливість переходу до використання тумблер між руки і ноги педалі. Використовуючи контролер швидкість, ви можете збільшити фрезерування швидкість до до 30000 обертів на хвилину. Також нігтів фрез має високу якість професійний комплект з манікюрного NAIL-EON для манікюру і педикюру дешево онлайн купити з наконечника і ногою педаль вперед і назад. Професійні нігтів різак встановлює фрезерування на природні нігтів і штучні нігті дешеві порядку. Керівництво та відео про правильну різко методи для нарощування нігтів, гелеві нігті тут і побачити і дізнатися. Також акрилових нігтів і цвяхи скляні волокна не є проблемою для цих високоякісних Обрізники кожного нігтя в нігтів дизайн-студії.

Цей набір гарантується протягом 3 років і на додаток до фрезерний верстат і фрезерування наконечника містить наконечника власника, за педаллю, п'ять голів різні різак і шліфувальних циліндра з п'яти різних ремені. За кількома винятками всі nded катер з цим пристроєм високоякісних професійних штирьков сумісні. Виключаються тільки різак шпильки з абзацами статті 8053, 8077, 8078, 8132 і 8133.


Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.6
Огляд
5
47
4
27
3
2
2
0
1
1

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний