Сертифікований Інтернет-магазин
Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
3-річна гарантія на всіх пристроях
Понад 150 світлодіодні гелі
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Набір для початківців / Гель набір
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Набір УФ-гелів фірми Vylet Nails для проблематичних нігтів
Детальна інформація
+
Хто його не знає? В один або інших клієнтів зробив будь-коли раніше, що нігті не відповідають або швидше, ніж знову піднімає, для інших клієнтів. Це часто випадок, в якому Мистецтво нігтів, моделювання, якщо відгук не підключено належним чином до натурального нігтя підключення. Особливо ці клієнтів в так званих проблемні нігті страждають з точки зору моделювання нігтів, у нас є нігтів проблема Vylet нігті Набір - UV гель, який був розроблений виключно в нашому будинку, в діапазоні. У цьому UV-гель набір лише включені якість продукції, в все в передових технологій і розвитку UV-гель застосунку є. Завдяки Останнє конструкцій нігтя UV-гель технології тепер також буде гарантовані 100% відповідальність за проблеми нігті. Вироби з стартовий набір для проблемою нігті можуть бути застосовані на всіх типах нігтів. Існують на Творчість нігтів мистецтво прикраси та дизайну необмежений використання цих продуктів. Входить до складу цього набору включають: - Vylet - нігті революції грунтовка, тип: 15 мл - Vylet нігті революції, тип: склеювання 15 мл - Vylet нігті революції будівельник гель, тип: Роуз - 15 мл - Vylet нігті революції французький ясно гель, введіть: білий 15 мл - Vylet нігті революції герметизації гель, тип: дизайн нігтів 15 мл - UV гель нігтів дизайн моделювання керівництво - UV гель помилка викликає список переконати вас від цього високої якості Студійна якість продукту і ви побачите, ваші клієнти дасть вам це Дякую.
Габарити
+
0.154 Метр (м)
0.172 Метр (м)
0.057 Метр (м)
Ущільнення
+
УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4
Огляд
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний