Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Набір для початківців / Гель набір
Набір УФ-гелів фірми Vylet Nails NAIL-EON

Детальна інформація
+

Ми знаємо, що запис Це не завжди легко нігтів дизайнер і на початку Деякі покупки має бути зроблено. Щоб допомогти вам одним махом усіх надати необхідні продукти, щоб отримати ви почали ви отримаєте з на Vylet Нігті НІГТІВ-EON УФ гель набору, всі продукти для професійного Потрібна нігтів модель шари. Продукти, включені в цей набір стартера все в студії якість і мають легкий і простий у використанні і застосовувати. На додаток до докладних та зрозуміло написана Аналізу процедури, включають наступні інструкції та дизайн нігтів Продукти включений: світло на одиницю: - 1 х нігтів дизайн світло лікування одиниці в білий або срібло (4 х 9 Вт) - з 3 хвилин таймер UV гелі: -1 х Vylet нігтів студія видання, грунт, введіть: 15 мл - 1 х Vylet нігтів студія видання, тип: склеювання 15 мл - 1 х Vylet нігтів студія видання будівельник гель, тип: троянда - 15 мл - 1 х Vylet нігтів студія видання Французька ясно гель, тип: гель, введіть білий 1 х 15 мл - Vylet нігтів студія видання Готово: 15 мл поради і клей: - 1 x Pro Порада поля заповнені з 500 поради - 1 х нігтів дизайн нігтів клей 3 мл інструменти: кисть--1 х професійна Порада різак 1 х нігтів дизайн-студії гель - 10 х професійні студії банан файл, 100 / 180, Асорті - 10 х професійних студій просто файлу, 100 / 180, chromed відсортовано - 1 x дизайн нігтів буфер/шліфування блок-1 х палісандр паличками (5 шт) - 1 х колодки 500Stück спеціальних фарб і рідини:-1 х нігтів cleaner спеціальних 100 мл

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

5

Огляд

5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний