Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Набір для початківців / Гель набір
Професійний набір поповнюваних флаконів для УФ-гелів фірми NDED

Детальна інформація
+

Це хороший матеріал для нігтів моделювання важливе значення. Станом на початок багато необхідних нігтів дизайн кар'єри Набори для початківців, особливо добре підходить. В гель UV Kit становить близько один до одного відповідає, що вимагається. Це вже УФ-лампи, але це Матеріал будучи виснажується, це наші NDED УФ гель Pro поповнення Kit добре підходить. З великий набір ви отримаєте ніколи 5 мл jar Французька гель м'який білий Французька гель рожевий Чумацький, рожеве будівельник гель та в Грунтоване гель. Для цього ви отримаєте 1-фаза будівельник гель середнього в'язкість розміру 15 мл, відповідальність краще грунтовка. Ідеальний моделювання можна бази пальто в 15 мл, цвях cleaner 100 мл, Спеціальні Не вистачає чистити чистих 100 мл і професійних пензлів студії. З в Tiplöser може неправильно приклеєні поради варіюється від 100 мл ніжний видалено. Набір округлюється роль з 500 колодки, десять банан файли в піску 180 / 100, два буфер, шліфування блоків п'ять Порада Клеї розміру 3G і догляд за шкірою нігтів нафти 15 мл. Ми пропонуємо вам випробувати виробника та Продукти найвищої якості, які знаходяться на передній край дослідження. Довіряють нам і себе з цим від наших Послуги.

Габарити
+

0.22 Метр (м)
0.288 Метр (м)
0.164 Метр (м)

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.3125

Огляд

5
6
4
9
3
1
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний