Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Набір для початківців / Гель набір
З УФ-гель стартовий комплект NAIL-EON управляє кожного моделювання нігтів

Детальна інформація
+

На додаток до майстерності та практики вона належить до моделювання нігтів належного обладнання. Особливо на початку кар'єри як стиліст / в має багато обладнання, на додаток до лампочки UV турбуватися. Стартер встановлює з набір гель UV є ідеальним право мати все, що Тобі потрібно. Не має значення чи ви робити нігті вдома або мобільного Нігтів салон хотіли б використовувати наші НІГТІВ-EON УФ гель набір стартера ідеально підходить для обох сторін. Ви отримаєте на дзеркальний у великий набір Ультрафіолетове випромінювання лікування одиницю, яка має 3-хвилинний таймер операції і 9 Вт має 4 x лампи. Звичайно, є всі необхідні UV гелів у на 5 мл jar тим самим. Гелем грунтовки Роза будівництво гель, білий французький гель та герметизації гель можна створити розташування, гарний французький моделі. Для в Нігті на профі Порада поле заповнюється з 100-поради, так і на Нігтів клей, який містить 3 мл вмісту. Інструменти повинні також звичайно не відсутній, тому отримати хромованих професійна Порада різак, Пензель, 2 тільки професійні студії файли в грануляції 100 / 180, буфер шліфування блокувати п'ять палісандр палички і 1 х 500 шматок колодки. 100 мл нігтів чистіше Спеціально для кращого зчеплення на грунт і докладні моделювання Інструкції повний пропозицію. Ми пропонуємо вам не тільки досвід виробника, але також найвищу якість продукції. Зберегти цей повний набір! Ви наш Послуги і нашої продукції, щоб бути повністю переконаний.

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.4667

Огляд

5
26
4
15
3
3
2
1
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний