Сертифікований Інтернет-магазин
Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
3-річна гарантія на всіх пристроях
Понад 150 світлодіодні гелі
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Набір для початківців / Гель набір
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Розташування модель нігті бази для будинку: набір стартера гель UV, у випадку
Детальна інформація
+
Ви збираєтеся модель штучні нігті вдома і, але не зовсім знає, що всі потрібні? Також не вистачає точні знання про функціонування моделювання нігтів? Не хвилюйтеся, ми можемо надати вам НІГТІВ-EON УФ гель Starter Kit з випадку запропонували, включаючи Детальні інструкції для гель моделювання. У цьому випадку функція multi виготовлені з алюмінію для всі важливі матеріали, які належать до основних обладнання є простір. На додаток до УФ-лампи, яка частина дзеркальне відображення, з 4 х 9 Вт люмінесцентні лампи і кольорів, срібло або білий доступні-, розташований далі аксесуари у випадку: нігтів cleaner 100 мл змісту, 1 буфера, 3 г нігтів клей, UV-1-фазний гель, який містить 15 мл, Pro файл просто з піску 180 / 100, пакет 5 палісандр паличками, щітка для моделювання гель і 50 підказок в розмірах для всі 10 пальців. Це повний комплект Starter можна відновити себе або друга, без вагань, природні нігті або тільки зміцнити. Документацію з комплекту пояснює процес повного з самого початку. Знайти, ти вже не весь матеріал індивідуально разом, замість цього воліють для цього UV гель набір нігтів студія якість звуку.
Ущільнення
+
УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
5
Огляд
5
7
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний