Сертифікований Інтернет-магазин
Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
3-річна гарантія на всіх пристроях
Понад 150 світлодіодні гелі
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Набір для початківців / Гель набір
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Набір гелів фірми Еuro-Line для професіоналів
Детальна інформація
+
Вони мають високі очікування гелі для нігтів і Таким чином, як і раніше дивлячись на право? Ви також повинні Нігтів гелі, що підходить для людей з алергією? Зупинити, то це точно право. З нашими євро лінії професійних гель комплект ви знайшли після Ви шукаєте. По-перше, цей гель UV, встановити всі включає чотири гелі дизайн нігтів 15 мл того ж виробника, для міцність на Моделювання відіграє важливу роль. А з іншого боку, вони підходять і для Спеціальні безкоштовно. Після того, як ви підготували нігті до цих пір, введіть у Щоб встановити відповідний грунтовка на поверхні природні нігтем і робити це добре сухий. Потім ви можете почати застосовувати грунтовка гель. Нехай Зміцнення цього шару під світло лікування одиниці і працює, ви без видалення шару поту продовжував гелем будівлі. Думайте про це як на розвиток C-крива. Після затвердіння часу, ви можете Посмішка намалювати лінію з французької гель і це знову під Ультрафіолетового світла Нехай в. Тепер видалити шар Піт з через. Якщо необхідно з тонкої файл або буфер для файлу незначних порушень звідси і носити професійних ущільнювальної гель як фінішу євро, що Зробити ваші нігті блискучі. Не чекайте більше та замовити Наші стартера встановити з високоякісних продуктів у кращих Нігтів студія якість звуку.
Габарити
+
0.17 Метр (м)
0.164 Метр (м)
0.103 Метр (м)
Ущільнення
+
УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.666666666
Огляд
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний