Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Набір для початківців / Акриловий набір
Акриловий набір фірми Vylet Nails для професійного використання

Детальна інформація
+

Хто входить просто нігтів дизайн бізнес або але компактної акрилові, встановити, в якому всі необхідні продукти і Інструменти для нігтів акриловою технологією включені, необхідні для на це Vlyet нігті Pro акрилові набір тільки право. З цим продуктом зробити право вибору, якщо ви всі продукти для на акрилові Конструкцій нігтя, б в одному пакеті. Все в цьому стартовий набір Продукти включений продукти є висока якість студії на окремо можна придбати у нас в магазині. Нижче наведено включено Продукти: 1 x Vylet акрилової пудрою зніміть 10 г 1 x Vylet акрилові порошок рожевий 10 г 1 х нігтів дизайн акрилові порошок білий 10 г 1 x Vylet акрилові рідина 100 мл 3 x Pro файл тільки 100 / 180 3 x Pro файл 100 / 180 1 Бент x дизайн нігтів буфер 1 х глянсовим полірування блокувати синій 1 x Vylet cleaner проводів 100 мл 1 х нігтів дизайн акрилові пензля 1 x d блюдо скла 1 x Vylet грунтовка 1 х Порада Поле 100 поради 2 х нігтів клей 3 мл 1 х нігтів різак 1 х нігтів дизайн палісандр паличками (5 шт.) 1 x Zeletten роль 500 шматок 1 х повний нігтів дизайн інструкції з використання переконайтеся, що ви від нашої продукції, ви на купівлю Цей компактний встановити вирішити, і отримати всі продукти одним махом і вони можуть перевірити широко без невиправдано високі витрати в порівнянні з в До єдиного покупки зробити. Ми гарантуємо, що всі наші Продукція виробляється з високоякісних матеріалів і продав вам

Габарити
+

0.301 Метр (м)
0.139 Метр (м)
0.258 Метр (м)

Ущільнення
+

Полімеризація повітрям

Дизайн нігтів без приладу для полімеризації: прикрашайте натуральні або штучні нігті без допомоги технічних пристроїв, незалежно від подачі електроенергії. Вироби, на яких є це маркування, самостійно твердіють на повітрі.

інструкції
+

Крок 1. У нашому наборі Vylet Nails Profi Acryl Set ви отримаєте все, що потрібно для нарощування акрилових нігтів. Почніть з підготовки натурального нігтя.

Крок 2. Видаліть пил.

Крок 3. Приклейте накладні нігті та вкоротіть їх.

Крок 4. Обробіть пилочкою.

Крок 5. Нанесіть перший шар покриття.

Крок 6. Тепер можна починати власне нарощування нігтя, для цього треба з'єднати рідкий акрил і порошок за допомогою пензля.

Крок 7. Кремоподібну кульку з кінчика пензля нанесіть на ніготь.

Крок 8. Змоделюйте ніготь.

Крок 9. Надайте форму нігтям пилочкою та відполіруйте до блиску.


Порада. Якщо ви закінчили, нанесіть ще закріплюючий гель. Так ваші нігті будуть блистіти.Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.4

Огляд

5
9
4
5
3
2
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний