Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Набір для початківців / Акриловий набір
Акриловий набір фірми NDED для проблемних нігтів
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Ви навіть знаєте це? Природні нігтем має шишки, Канавки або інших проблем, де традиційні продукти Провал нігтів? Це вже не повинна бути, тому що завдяки на NDED Проблема нігтів акрилові набору тепер має кінець. Завдяки новітніх технологій і Розвитку з урахуванням продукцію акриловою технологією тепер також може Гості з проблемою нігті в повній мірі користуватися дизайн нігтів і нігтів мистецтво приходять. У цього акрилові на проблема нігті, тільки містять високу якість продуктів, які обіцяють універсальний нігтів дизайн. Продукти включений застосовні до всіх типів нігтів. Як і все Інші акрилові продуктів, можна застосувати всі типи конструкцій нігтя мистецтва бути. Цей набір включає: - грунтовка 15 мл - нігтем акрилові рідина XL 1000 мл - акрилової пудрою мікро розкіш чітко Ган-30 г - стоп акрилової пудрою мікро білий розкіш французького Ган-зупинка 30 г - з акрилової пудрою мікро розкіш троянди Ган зупинка 30 г - дизайн нігтів скріплення гель 15 мл - UV гель дизайн моделювання керівництво - нігтів дизайн акрилові модель шари керівництво - UV гель помилка причини всі наданий список продуктів можна звичайно також індивідуально нігтів порядку у нашому магазині. З цього набору ви отримаєте але економічно ефективні надані всі необхідні продукти одним махом. Будьте впевнені, і Своїх клієнтів за якість продукції студії і приголомшливий Нігті - і проблема нігті ніколи знову буде проблемою.  

Габарити
+
0.213 Метр (м)
0.22 Метр (м)
0.134 Метр (м)
Ущільнення
+
інструкції
+

Крок 1. Підготуйте ніготь до нарощування, відсунувши кутикулу назад.
Крок 2. Матуйте ніготь за допомогою буфера.
Крок 3. Промочіть пензель рідким акрилом.
Крок 4. Потім горизонтально покладіть просяклий пензель в акриловий порошок і зачекайте, доки на кінчику пензля не утвориться придатна для намащування кулька.
Крок 5. Зніміть придатну для намащування кульку на ніготь і змоделюйте ніготь.
Крок 6. Після того, як сформований ніготь висохне, треба надати йому форму пилочкою та відполірувати до блиску.

Порада. На завершення можна нанести закріплюючий гель для блиску.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.3333
Огляд
5
2
4
0
3
1
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний