Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Набір для початківців / Акриловий набір
Акриловий стартовий набір NDED

Детальна інформація
+

Для тих, хто є новим взяти на нігті з акрилу Набори для початківців найкраще підходить. Є все потрібне в до акрилу встановити Містить матеріали, надані створити красиві акрилові модель шари. З нашої NDED акрилові Starter Kit ви отримаєте всеосяжного пропонують у найвищому Нігтів салону якості. Все це входить у комплект для основних обладнання у в Акрилові моделювання необхідні. Акрилові порошок зніміть 30 грамів, як 100 мл Акрилові рідини. Для подальшої обробки, три є тільки на продаж Професійні нігтів файли зерна розміром 100 / 180, вигнуті профі файлу в містить 100 / 180 а в буфер. Глянсовим полірування синій блок забезпечує для блискучою обробкою. 100 мл cleaner спеціально для знежирення і очищення з в Нігті не вистачає, а також Пензель. Це ідеальний роботи на D-блюдо скла з, акрилові рідина вилив у його. Один Zellettenrolle доповнює всеосяжний діапазон з 500 штук один Детальний акрилові моделювання керівництво завершено. Ми пропонуємо багаторічний досвід як режисер. Наші продукти є найвищої якості і в в Останній стан сучасного виробництва. Переконати себе наші Продукти і наші послуги. Перевірити наші Kit і зробити ваш Найкрасивіші акрилові модель шари. Вам буде роздратований, не раніше в мати моделювання з акрилу наважився підхід.

Габарити
+

0.284 Метр (м)
0.194 Метр (м)
0.141 Метр (м)

Ущільнення
+

Полімеризація повітрям

Дизайн нігтів без приладу для полімеризації: прикрашайте натуральні або штучні нігті без допомоги технічних пристроїв, незалежно від подачі електроенергії. Вироби, на яких є це маркування, самостійно твердіють на повітрі.

інструкції
+

Крок 1. Підготуйте ніготь, відсунувши кутикулу назад.

Крок 2. Матуйте натуральні нігті за допомогою буфера.

Крок 3. Видаліть пил.

Крок 4. Тепер можна починати нарощування акрилового нігтя.

Крок 5. Просяклий рідким акрилом пензель занурте в акриловий порошок.

Крок 6. За допомогою маси, що утворилася, можна продовжити створення штучного нігтя.


Порада. Якщо ви закінчили моделювання штучного нігтя, натріть його до блиску полірувальним блоком.


Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.6667

Огляд

5
4
4
2
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний