Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Набір для початківців / Акриловий набір

Акриловий набір

Стартовий комплект для нігтів дизайн комплекти з акрилу

Якщо ваші нігті блиск завдяки тривалій експозиції вже не в своєму природному пишноті, але нудним і крихких акту, то вам необхідно розслабитися. Лак для нігтів, гелі, для зняття клею і атакувати нігті, роблячи її сухою і нехай вони страждають, - що знаходить своє відображення в появі. Але це має бути постійний стан - штучні нігті на натуральний ніготь може дозволити відновлення без тебе, що діють з неохайною нігті повинні вийти в громадських місцях. Штучні нігті отримати всі кольори, блиск агентів, блиск і дорогоцінного каміння, які звичайно застосовуються натуральний ніготь. Тут, штучних нігтів з тонким шаром клею на натуральний ніготь додається, так що відновлення з яких - захист від механічних подразників, таких як щоденна натиснувши на комп'ютері, в супермаркеті або аналогічний, де на додаток.

Акрилові нігті складніше, ніж більш відомі нігтів гелем. Вони зроблені з порошків і рішення може бути, що, коли вилікувати, форма стійкий шар на ніготь, а потім буде розглядатися як натуральні нігті. Ви можете покласти в форму, пофарбовані, пірсинг і прикрашені дорогоцінними каменями. І вони можуть викликати в уяві красиві довгі нігті, до тих пір, як відновити природні потреби нігтів.

Наш асортимент включає в себе дві групи, які забезпечують все необхідне моделювання акрилових нігтів. Безліч адаптованих до домашнього використання, інші на потреби професійних салонів нігтів і нігтів дизайнер-мейкерів. Детальні інструкції з моделювання штучних нігтів завершує пропозицію.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€