Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Набір для початківців

Набір для початківців

Nail art Coз 50 Шт. Набір для початківців Nail art Coз 50 Шт.
6,95 € *
Striper набір Набір для початківців Striper набір
3,89 € *
Nailart алмазів 3x6mm Набір для початківців Nailart алмазів 3x6mm
0,95 € *
-20%
Набір YOUMAXX педикюр Набір для початківців Набір YOUMAXX педикюр
від 4,69 € *
 Набір для початківців
3,49 € *

Будь ласка, виберіть відповідні підкатегорії для Набір для початківців:

Набори
Ретельно зібраних нігтів мистецтво набори увімкнути дизайн нігтів в нових і творчих варіацій. Нігтів мистецтво елементи з різних наборів можуть вільно об'єднуватися і викликати в уяві дизайн нігтів, від екстравагантних до стильно на природних і штучних нігтях. Поєднання окремих елементів скоординовані, що створює гармонійний загальне враження.
Набори манікюрні
Все, що є необхідними для чистої нігті, що містяться просто набір манікюрний. Практичні комплекти включають інструменти для подачі і полірування, а також для обрізки нігтів. В залежності від масштабів і розмір збірники для професійних манікюрний салон, будинку або швидкий манікюр знаходяться на шляху.
Педикюр набори
Для одного з найбільш важливих частин тіла, встановлює у ногою догляду за надання допомоги. Інтелектуальні збірники включають все, що необхідно для красиві і доглянуті ноги. При регулярному застосуванні ніг виглядають не тільки акуратно і красиво, але подякувати зусиль з міцним стенд і тіло гарне почуття.
Гель набір
Величезний вибір УФ-гель встановити і ПРИВІВ гель для початківців множин з Преміум аксесуари для початківців та нігтів салонів. УФ-гель лак для нігтів дизайн для початківців комплекти включають в себе всі продукти, які є необхідними для професійних нігтів гелем і світлодіодні. Продукція nded містить немає ММА (Methylmethacrylate)". Набори є для...
гель-лак набір
Хто хоче, щоб уникнути воєдино окремих компонентів для Нейл-дизайну лежить на гель-лак набір прямо з нашого магазину. Ретельно відібрані комбінації вуглецю покриттів і різні роботи пристроїв ідеально підходять для початківців. Комплекти містять тривалий колір покриття в різних кольорів і комбінацій. Повне покриття, а також фантазії манікюрного мистецтва на натурального нігтя є новий дитячий грати.
Акриловий набір
Якщо ваші нігті блиск завдяки тривалій експозиції вже не в своєму природному пишноті, але нудним і крихких акту, то вам необхідно розслабитися. Лак для нігтів, гелі, для зняття клею і атакувати нігті, роблячи її сухою і нехай вони страждають, - що...
Пробний комплект
Виробництво штучних нігтів не просто і вимагає практики. Будь-який, хто не впевнений чи він / вона хоче дізнатися моделювання штучних нігтів насправді, не повинні ж, як і дорогий набір з великою кількістю гелю або акрилових продуктів на покупку, але...

Набори Дизайн нігтів забезпечити все необхідне професійний дизайн нігтів. Набори розумно, разом узятих, так що новачки можуть в області нігтя конструкції включати світло і всі матеріали в їх розпорядженні. З іншого боку, оператори професійних студій нігтя, а також професійні нігтів художник-виробники отримають свої гроші: використовувані матеріали вищої якості і повністю відповідають європейським стандартам. Продуктів може задовольнити ваші вимоги, вони приходять безпосередньо від виробника, що означає, що ми можемо гарантувати Вам оптимальне співвідношення ціна / якість.

Ви знайдете в нашому каталозі для різних наборів дизайну нігтів, для звичайно, ми пропонуємо практичні все-в-одному комплекті разом для всіх потреб. На додаток до акрилової гель набори та набори з лінійки продуктів Vylet-Nails з продуктами гель відповідних наборів дизайну нігтів мистецтво, акрилові набори з наборами продуктів дизайну нігтів, поповнення дизайну компанії нейл-арту, а також дизайну нігтів моделей. Комплекти включають сушка, таймери, всі необхідні матеріали та інструменти. Поради та клеї, які підбираються гарна якість і на інші матеріали також включені. Таким чином, безлічі як основна система для знову відкритих салонів нігтів є особливо привабливими. Як і майже всі продукти в нашій продукції використовується ціна реле, тобто при замовленні більшої кількості наборів за індивідуальними замовленнями дешевше.

Продукти nded Є.К. не містить ММА (метилметакрилат).
Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний