Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Набір для початківців /

Колір гель комплекти

Є зазвичай кольоровий гель встановлює nded магазин з кольоровими гелями УФ, які доступні як одну статтю. Як заміну окремих продуктів з набору дуже простий, і всі кольори доступні завжди повністю. Поєднання різних кольорів з ж текстури або тих же кольорів з різної фактури є особливо захоплюючим. Так — нігтів мистецтво ефекти, які тільки виявити їх окремішність і що певних щось на другий погляд. Схожість відтінки підкреслений різноманітність і в результаті це захоплююче шедевр на кожного нігтя. Особливо смішно і ефективно він діє, коли окремі кольори барвисті встановлює або розповсюджуватися також в ритмі на нігтях. Таким чином, барвисті повне покриття є суміш, яка є абсолютно різні і ще спільних елементів на кожного нігтя.
 
Колір гель комплекти, як і раніше ідеальний стартовий комплект для початківців. Виділення різних кольорів полегшує першого експерименту, набори з середніх в'язкості кольоровими гелями, який до того ж мати вплив меду і самостійно гладким особливо добре підходять. Перевага цих гелів: усуває розробити подачі роботи, яка проводить чимало перешкод, особливо для новачків в дизайн нігтів. Відбір у магазині nded містить колір гель набори з nded діапазон так само як преміум комбінацій для діючого особливо елегантний дизайн нігтів.
Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€