Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Пилочки для нігтів
Обмін файлів з нержавіючої сталі - Топ матеріал для професійних манікюрний салон
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Тільки добре у формі нігтів, ви отримаєте витвір мистецтва. Все буде і врешті-решт це право пилка для нігтів, яка повинна бути не тільки простий у використанні, але також надійна і гігієнічна. Зміна файлової системи, ці вимоги є легко зустрілися. Після кожного використання подачі поверхню легко замінений, навіть найвищі вимоги для гігієни таким чином виконані.

Обміну файлами з нержавіючої сталі складаються з якісного металу, що є надзвичайно міцний, а також світло, як пір'ячко. Матеріали подачі тіла походить від в аерокосмічній і приносить так тільки найкращі властивості. Для нанесення подачі, у формах прямо Трапеція і широкий тепер доступні, які відповідають вимогам подачі поверхонь обов'язкові для заповнення. Вони доступні в магазині в номер замовлення Family Pack V 6911. Після кожного використання знімається клейку поверхню без залишків клею з корпус з нержавіючої сталі. Нові клієнти отримують нові та невикористані нігтів файли для манікюр або підготовки модель ситуації. Ідеалі, якщо зміна подачі поверхні перед очима клієнтів. Це створює довіри і професіоналізму. Також гігієнічні, обробка може бути з подачі тіла мода: це можна легко очищатися при необхідності з дезинфікуючим засобом.

Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний