Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Пилочки для нігтів
Подачі поверхні пластикових 10-Pack - аксесуари для обміну файлами
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

, Програми обміну файлами з пластику є дуже легко. На додаток до відповідних пластиковий корпус доступних у магазині під замовлення № V6892, зіставлення подачі поверхонь вимагає 10 Pack наждачним папером пластику. Ці прикріплені до заяви на тілі подачі і потім легко видалені і утилізовані.

, Обмін файлами є справжніми профі систем, коли справа доходить до подачі і полірування з натуральних і штучних нігтях. На відміну від інших файлів файл обміну просто цвях трапецієвидні файли файлів і просто широкий файли доступні, просто обмінялися після кожного клієнта, і він може з мінімальним витратних матеріалів. Подачі поверхонь прямо до файлу є самоклеються і просто бути прикріплені до пластикові тіла для використання. Наждачним папером поверхонь, залишаючись на будь-який клей залишків можна видалити після використання. Змінити сам файл можна легко мити в з дезинфікуючим засобом. В цілому, як гігієнічний і належної роботи природи як на штучні нігті є захищеним.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
Огляд
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний