Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Пилочки для нігтів
Обміну файлами пластик - гігієнічна файли в манікюрний салон
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Таким чином

цвях підтримував і як прекрасно працює, він має перед моделювання або постати перед правильної форми, дизайн нігтів. nded зміни файлів із пластмас є ідеальним інструментом, коли справа доходить до Гігієнічний манікюр або підготовку натурального нігтя на місці моделі. Висока якість наждачним папером забезпечує найкращі результати, парадом простий метод, щоб змінити подачі паперу, залишається гігієнічно безпечний, роботу з файлом.

Застосування файлів є дуже простим. Файл обміну під потрібним кутом нігтів додається як і інші файли, які магазин в численних варіантів існують в nded, надлишки матерії вилучена і ретельно і в малих кроків. Файли придатні для обробки природних цвяхи, а що стосується моделі лайнер матеріалу. Особливість нігтів файли, які доступні як тільки файл, трапецієвидні файл або широкі прямі пилка для нігтів є очевидним після застосування. Використані поверхні шліфувальні просто віднімемо з пластиковий корпус пилка для нігтів – кращих в очах клієнтів, продемонструвати гігієнічна роботи. Стабільний центральним можна мити, якщо це вимагається в з дезинфікуючим засобом. Відповідні подачі листи доступні в магазині під номером замовлення V6901.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
5
Огляд
5
1
4
0
3
0
2
0
1
1

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний