Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Пилочки для нігтів / Інші манікюрні пилочки

Інші манікюрні пилочки

Подача її нігті щось важливе значення для красивих modelage.On взагалі не рекомендується вирізати нігті, але в файл зберегти свою силу. Він використовується для подрібнення край нігтя, щоб скоротити його і дати йому деякі forme.Il Також можна подати трохи вище цвях, щоб згладити її, або для полегшення підключення штучних нігтів. Якщо ніготь гладкий і блиск, краще використовувати інший аксесуар, нігтів полірувальник називається. Крім звичайних файлів, наукові дослідження зняв чарівну паличку. Дійсно Є в даний час різні файли, які можуть гарантувати високу якість зображення ваших нігтів включає, серед інших, метал файл, дуже підходить для міцних нігтів або штучні, картотеки, і якщо ніготь крихкий ми можемо розраховувати на файл дрібнозерниста, щоб уникнути тріщин. Ми повинні також згадати файл скла нігтів, цілком ймовірно, дуже доречно м'якої матовою нігтів крихкою. Нарешті, Є пилочки для нігтів, манікюр електричні шліфувальні машини.
Всі файли за типом нігтів форми і наступні пристрасті кожного, для подачі плавний процес і усунути проблеми нігтів, забезпечуючи довговічність без зневага гігієною.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€