Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 49 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Манікюрні типси для нарощення нігтів / Набір типсів
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Порада поле Fullcover поради 500 Санкт - досконалий мистецтво нігті для будь-якої форми лак для нігтів
Детальна інформація
+

Fullcover поради нігтя Порада поле містить 100 шт нарощування нігтів в плоскої форми і 10 різних розмірів. Нарощування нігтів може бути сформований з індивідуально і точно відповідати цей вибір. Природно виглядають шукати красиві нігті мистецтва за рахунок еластичного матеріалу.

На досконалий мистецтва з моделювання нігтів з Fullcover поради стоїть або падає з підбору розміру. Полі Підказка нігтів Fullcover поради 100 шт включений, тому 10 різних розмірів, щоб відповідні Порада розміру можуть бути використані для кожного нігтя. Порада цвях мистецтва повинні бути вирівняні з нігтів, так що немає напруженість. Порада у правильної форми встановлено, воно фіксується з кінчика клею на натурального нігтя. Дуже важливо, що повітря не бульбашки утворюються на поверхні. Натисненням ніжний близько 5 секунд, стабільний дотримується підказка на цвях і потім можуть бути оброблені. Порада, блендер рекомендується для вирівнювання переходи. Штучні нігтя є ready формлений нейл-арту можна прикладних орнаменти лак для нігтів або повне покриття.


Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
5
Огляд
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний