Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Манікюрні типси для нарощення нігтів / Типси для нанесення їх методом напилення

Типси для нанесення їх методом напилення

Типси для нанесення їх методом напилення для нігтів

Природні нігті тендітні і не завжди ростуть, як красиво, як леді світу хоче. Багато хто з продуктів нігтів атаки шкіри і нігтів на сухій тканині, нігті можуть стати крихкими. Це дратує, і це не повинно відбуватися насправді - тому що його руки не повинні страждати. Якщо ніготь на захист і зробити більш красивою до цих пір, штучні нігті, ідеальним рішенням. Нарощування нігтів (це технічний термін для основний вид штучних нігтів) доступні у всіх мислимих розмірів і форм, і вони можуть бути персональної. Фарби, марки, етикетки та ювелірні вироби для того, щоб ради змінюються в залежності від ваших уподобань. Все можливо з натуральних нігтів, можливо навіть з цвяха. На наших сторінках каталогу Ви знайдете різні типи штучних нігтів в невеликих обсягах, а також у недорогих великі пакети, і ви знаєте з манікюрний салон, а також право коробки роду, навести порядок в особистому маленькій студії цвях, щоб принести додому.

Конкретний вид нігтів поради аерограф нігтя. Готові призначені ради можуть бути одно-або різнокольорові, блискучі смуги, квіти, метелики або більше різних мотивів. Досконалої форми нігтів, які ви можете легко дозволити собі додому, якщо ви закохалися в цю тему.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€