Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 49 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2017
Цвях наклейка смуг - смугами в тенденції мистецтва нігтя
Детальна інформація
+

Вона не може бути простіше: наліпкою нігтів смуги можуть бути швидко і легко, приведення смуги в різні кольори нігтя. Невеликий нігтів мистецтво мотиви застосовуються відповідно до вимог на цвях і опечатані для міцного утримання.
Таким чином, нігтів наклейка смугами ідеальним вийшли на передній план, цвях готується як звичайно. Ретельна манікюр або моделювання з акрилу або гелю робить для ідеального бази. Відповідність кольору фарби або відповідне гелем кольору рекомендується як базу на смужки. Нігтьової пластини повинна бути чистою, пилу і сухою. Цвях наклейка смугами буде списана з пальцями або пінцетом, фольгою перевізника і поміщений на цвях. Фіксації зроблено м'яко натисканням. Цвях готовий, друк гарантує, що відповідні підтримки і міцного блиск. Нейл-арту, використовуючи ущільнювальної гель особливо стійкі, застосування ясно лаком також можливо.
Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
5
Огляд
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний