Сертифікований Інтернет-магазин
Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
3-річна гарантія на всіх пристроях
Понад 150 світлодіодні гелі
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Стікер (наклейка)
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Нігтів голографічного наклейки - барвисті нейл-арту, вражає
Детальна інформація
+

Чи грайливий або графічно - на зробити фантазії мотиви, які можуть запропонувати нігтів голографічного наклейка нейл-арту в будь-якому випадку спеціальні. Можна наклейка мотивів індивідуально і повністю узгоджувати після запиту на цвях. Голограма Наклейки, просто склеєні по і нарешті запечатаний.

Так для професійних лак для нігтів мистецтво fit нігтів наклейка голограму, хто має матеріал, щоб видовище, також ніготь повинен сам прекрасно в сцени використовувати. Щоб зробити це, звичайні ретельної підготовки не потрібно. Доглянуті нігті природного, полірований і потім ретельно в на Пофарбовані кольору за вашим вибором, положення моделі нігтів і в кінці колоризувати. Малих можуть тепер на чистою і сухою нігтів плита Розташовуються нігтів наклейки. Окремих мотивів є носієм фольги залучені і поміщений на цвях. Має своє місце кожного нігтя наклейки Це робиться, натиснувши м'яко щодо відповідальності. Для остаточно красиві нігті дизайн і довго, що містять створення в кінці запечатаний. Це може або Верхній шар або ясно лаком, що використовується.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
5
Огляд
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний