Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Стікер (наклейка)

Стікер (наклейка)

Неон наклейка нігтів Стікер (наклейка) Неон наклейка нігтів
від 0,70 € *
Обрамлення нігтів Стікер (наклейка) Обрамлення нігтів
від 0,36 € *
1,71 € / 100 g
Стікери-сердечка Стікер (наклейка) Стікери-сердечка
від 0,57 € *
Стікер "Різдво" Стікер (наклейка) Стікер "Різдво"
від 0,69 € *
Весна наклейки Стікер (наклейка) Весна наклейки
від 0,45 € *
Футбол нігтів татуювання Стікер (наклейка) Футбол нігтів татуювання
від 0,48 € *
12,00 € / 100 g

Якщо є щось термінове, натуральні нігті повинні бути захищені або просто гарні зображення бажаного, нігтів наклейки практичне рішення. Робота в малих Kleberchen як реальна наклейки: видалити клей від паперової підкладки, натисніть її, зробити. Щоб пограти, ви можете встановити ваш будинок швидко прекрасний підкреслює, перетворення ваших нігтів дня в день, або ледь-ледь. Для нігтів наклейки приєдналися до необробленої нігтів, а також на пофарбовані нігті і штучних нігтів. Вони не вимагають спеціальних інструментів або технічних пристроїв, але може бути просто застрягли. З трохи прозорого лаку, щоб захистити його і тривало.

Відвідайте ці сайти нігтів наклейки на будь-який смак. У нас є прості білі наклейки пластикові, які виділяються просто красиво і темніше нігті, і стікери в металевий зовнішній вигляд дуже тонку золоту фольгу. Звичайний чорний конструкції елегантний яскраво пофарбовані нігті, і тривимірні зображення можуть викликати в уяві глибину. Мотивів багато: квітка шанувальників і романтиків-виробників буде знайти його так само, як любителі черепа, футбол відданий / в нашому каталозі в і любителям азіатських символів. Різдво і Хеллоуїн зображення, щоб зробити сезонного дизайну нігтів можливо.

Застосування нігтя стікер мистецтва настільки простий, що ви можете дозволити собі маленькі картинки з твердою рукою і трохи терпіння у себе вдома. Ви повинні бути художником і не мають спеціальної підготовки, щоб зробити невеликий Klebebildchen ваші нігті красивий і стриманий.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€