Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Блискітки

Блискітки

Манікюрні блискітки Блискітки Манікюрні блискітки
від 0,28 € *
1,40 € / 100 g
Nailart блискіток кільця Блискітки Nailart блискіток кільця
2,98 € *
33,11 € / 100 g

У мистецтві дизайну нігтів, немає майже нічого, що неможливо. Все може бути використаний для форми нігтів красиво і цікаво, і як будь-який справжній художник, художник нігтів також надзвичайно творчий пошук нових можливостей. Багато природні та штучні матеріали доступні, і все, що може бути використано також, фактично використовується. Нігтів досить нетрадиційним мистецтвом, тому що він працює з неймовірною різноманітністю матеріалів та ресурсів, вимагає лише обмежене технічного обладнання і може зберегти невеликі ділянки мистецтва прикрашають.

Нігтів блискітки виглядають майже знаю, як блискітки, моді дами складно призначений текстилю. Тепер, що пришивається на одяг, звичайно, можуть також застосовуватися для нігтів в зменшеної версії. Нігтів стразами поміщаються в неотвердженим покриття або ще незаписаних УФ-гель і зв'язатися твердо затвердіння складу для нігтів. Вони міцні і гарна блискуча магічні ефекти для ваших нігтів. Блискітки не тільки в незліченних тонкі, світлі, райдужні, блискучий або тьмяний колір, але і в металевих відтінків і білому. Ми запрошуємо вас подивитися на наш асортимент - звичайно, блискітки повністю відповідають європейським стандартам, вони приходять безпосередньо від виробника і надзвичайно міцним. Для нігтів тільки весело, якщо вони також довговічні.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€