Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 49 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Стрази
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017

Стрази

Стрази овальні Стрази Стрази овальні
від 0,46 € *
Стрази круглі Стрази Стрази круглі
від 0,46 € *
Стрази трикутні Стрази Стрази трикутні
від 0,46 € *
Nailart алмазів 3x6mm Стрази Nailart алмазів 3x6mm
1,90 € *
Стрази прямокутні Стрази Стрази прямокутні
від 0,46 € *
Стрази box Стрази Стрази box
9,98 € *

Блискучі, блискучі камені красиві. Вони захоплення світла і кинути його назад в тисячі граней, вони викликають в уяві в їх околиці продажу веселки, тіні і світла, щоб фарби картин. У благородних металів конденсованих спеціальні камені гарні прикраси для рук елегантної жінки. Тонкі пальці розкрити її чарівний, якщо вузькому і широкому кільця, вони підкреслюють і створення красивої форми каменів над їх блиск. Це реальні дорогоцінні камені склоподібних якості рідкісні - сапфіри, рубіни, смарагди та діаманти коштують дорого і часто замінюються стразами. Те, що відбувається в ювелірні вироби та одяг для використання, можна також використовувати в дизайн нігтів.

стразами нігтів випромінюють чарівні слави. Ігристі шматочків скла є у всіх кольорах ви хочете. Ми маємо в нашому асортименті Стрази, у формі серця, сльози форми, маленькі трикутники, майстерно створений блискучі квіти, зірки, метелики, півмісяці, і сльози, і перлами. Стразами просто не працює в вилікувати покриття або гель СФ. Якщо ніготь / сушки фарби, камені надійно закріплені, як і в ювелірних рішень. Ви будете любити блиск ваших нігтів! Налаштування дизайну нігтів, але тільки на свої коштовності.

Як і всі наші продукти, стразами нігтів виходити безпосередньо від виробника. Якість наших власних потреб відповідно до високих і обсяг знижки варто купувати у великих кількостях для студії, так і для домашнього використання.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний