Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Пирсінги та вкладені
Nailart накладань - церковна гламурний нігтів для прикраси нігтів

Детальна інформація
+

Ігристе накладень 3D є тільки право на на гламурну нейл-арту. Дрібних елементів зробити нігті на дрібні шматочки ювелірних виробів і також може бути використаний в Акриловий шар моделювання ущільнювальної шару.
Позначки, які присвоєні до категорії вкладників & пірсинг, вставляються у кінці нігтів. Заздалегідь, цвях буде побудовано як звичайно. Натурального нігтя подана у і розігнали, грунтовка гарантує ідеально підходить наступні шари модель розташування. Грунтовка і будівлі шари зробити абсолютно скульптурні нігті з C кривої. Нарешті, в остаточний шару, наприклад у зварювальну гель вставляється overlay. Несуттєвим елементом просто запресована мокрій гель і вилікувати під УФ світла. Потім нігтьової пластини є очищені та / або подальшого лікувати за допомогою полірування масло для максимального блиск. Накладання в шарів Фарби акрилові також можуть бути включені. Перед вкладниками у вологих акрилові натискання кнопки і твердне там.


Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

5

Огляд

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний