Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
ніч блиск нігтів наклейка yейн для моделювання творчі нігтів
Детальна інформація
+

Nail art повинні бути ідеально ж унікальні, як свого власника. Наклейка сноубординг ніч блиск нігтів доступні в різних варіаціях і розмірів, так що кожен клієнт знайде комбінація, що природа є найближче до неї, будь то одного суб'єкт або як невеликий Орнамент для всіх нігтів. Цвях наклейки мають спеціальне покриття, яке буде світитися в темряві або під впливом ультрафіолетового випромінювання.

 

Цвях буде спочатку підготовлені і подала у відповідні форми. Після подачі, буде видалено, наклейка нігтів може бути наклеєна. Щоб зробити це, вони будуть записані, за допомогою загострених об'єкта, наприклад голку або пінцетом, саме розміщені і натиснув на цвях. Безкоштовно, безкоштовно фантазії шар лак, top пальто або герметик гель дає фактичного блиск весь нейл-арту і в той же час захищає його від пошкоджень і впливам повсякденному житті.

інструкції
+

Крок 1: Підготувати нігтя, як звичайно.

Крок 2: Вибрав мотив і це тягне з гострими об'єкта, наприклад штрафу пара пінцет або місці вихору перевізника фольги.

Крок 3: Потім розмістити наклейку на потрібне місце на ніготь і його легко преси.

Крок 4: Потім опечатані з ясно пальто, верхній шар або ущільнювальної гель, дизайн нігтів. Таким чином, захищений нейл-арту.

 

Підказка:

Через форму натурального нігтя або старшого наклейки, може статися так, що виділитися з боків і не гладкою. То ви можете використовувати трюк за допомогою харчовою плівкою. Покладіть наклейки у відповідно, великих тампоном гель і щільний, охоплює шматок над нігтя. Після лікування, фольги може бути зняв.Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4
Огляд
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний