Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art
Гламур нігтів фольгою Зебра для ідеального Nailart на природні та штучні нігті
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Гламур нігтів фольгою з nded підходить також як цвях мистецтва елемент акрилові техніку для моделювання гель. Це можна використовувати для повного покриття нігтів дизайн або як смарт-видовище в контексті моделювання. Також на натурального нігтя, фільм можна легко прикріплюється в їх багато варіацій.
Перш ніж застосування фольги мистецтва нігтя природних або штучних нігтях повинні це приніс у формі, якщо необхідно, змодельована і ретельно очищені. Особливо на повне видалення дрібні частинки є звернути увагу. Більш чистих від нашої nded онлайн діапазон ідеально підходить для цього. Після того, вибрано відповідним виправленням Цвяхи для нігтів, є ретельно зняв передачі стрічки і гламур нігтів фольги настроювання. Тільки тоді якщо вафельні тонка самоклеючі плівки ідеально розташований, натисніть твердо. В кількох моментах вражаючі Nailart є асоціювалася з використанням цієї методики, потім застосовуються ущільнювальної гель нігтів фольги secure залишається на місці.
Наш спеціальний рада для нанесення Нейл фольги на натурального нігтя: фільм нагрівають з фен вона відмовляється як сама гладко і дотримується відмінно на поверхню нігтя.
Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний