Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Цвях татуювання
Цвях татуювання французькому стилі прикрас срібло - Французька nail art

Детальна інформація
+

Цвях татуювання французькому стилі прикрас срібло Принесіть французький новий погляд на природних і штучних нігтях. Срібло Прикрасами може бути застрягли до кінчика нігтів і багато іншого Нейл-арту, елементи можуть бути об'єднані. Чи природних або штучних нігтях, акрилові або Гель для моделювання, срібло французький наклейки завжди гарний вибір.

Так що нігтів стиль татуювання французький прикрас срібло довго утримувати на цвях і оптимально набувають чинності, цвях готується як звичайно. На Натурального нігтя далі подано для моделювання і перебудований з акрилу або гелю. Наклейки вибраного нігтя буде зосереджена на мотив готової нігтів і злегка натиснутою кнопку, надлишок будь-який з файлу або на Видаляються Кліпперс цвяха. Один забезпечує тривалого утримання на цвях Остаточний знак якості обробного. Цей захід є також Якщо нігтів мистецтво наклейки застосовано натурального нігтя. Тут Наприклад лак, бажано, щоб захистити нігтів і нігтів татуювання і забезпечує тривалий блиск.

Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний