Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Цвях татуювання
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Цвях барвисті французький стиль татуювання - барвисті нігтів мистецтво для приклеювання
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Серця і зірки в щасливі Кольори веселки є ідеально підходить для нігтів барвисті і розумні мода. Застосування нігтів барвисті французький стиль татуювання є дуже легко. Самоклеючі нігтів наклейки, легко прикладних і на краще Термін придатності запечатаний.


Таким чином нігтя татуювання барвисті французькому стилі на цвях остаточно і надійно дотримуються, хорошу підготовку є необхідним. Нігтя є як звичайні manicured у формі і побудований в рамках моделі розташування. На поверхні готової чистий невеликий нігтів наклейки можна тепер повністю розташувати за запитом. Бажаний мотивів з яких є Записані перевізника фільм з пінцетом, вирізати при необхідності у вигляді і встановити чистої нігтів. Укорінення можливий також в вологі гель. Надлишок стікер матеріалів можна, де це доречно, з на Видалити файл. Таким чином нігтів мистецтво наклейки довго і надійно на цвях палицею на sealer повинна застосовуватися в якості обробного. В залежності від нігтя підходить для лаку або верхній шар. Останній шар забезпечує для остаточно красиві нігті з творчі нігті татуювання у світлих тонах.

Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний