Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Цвях татуювання

Цвях татуювання

Неон Nageltattoos Цвях татуювання Неон Nageltattoos
від 0,58 € *
11,60 € / 100 g
Цвях Fullcover татуювання квіти Цвях татуювання Цвях Fullcover татуювання квіти
0,72 € *
14,40 € / 100 g
Одним ударом Nageltattos Цвях татуювання Одним ударом Nageltattos
від 0,58 € *
11,60 € / 100 g
Футбол нігтів татуювання Цвях татуювання Футбол нігтів татуювання
від 0,48 € *
12,00 € / 100 g
Цвях татуювання срібло Цвях татуювання Цвях татуювання срібло
0,63 € *
12,60 € / 100 g
Цвях татуювання кордонів Цвях татуювання Цвях татуювання кордонів
0,60 € *
12,00 € / 100 g
Клей або як причіп

Існують в основному два види нігтів татуювання. Багато хто з невеликих мотивів доступні як самоклеючих наклейок. Додаток, то дуже легко, тому що татуювання легко видаляються з пінцет перевізника фольги і клей. Цвях наклейки як Причепи доступні в різних товщини і можна або безпосередньо записувати і поміщений на цвях або спочатку повинен бути замочують у воді протягом деякого часу. Всі наклейки нігтів разом, запечатується нігтя в кінці. Таким чином, довго stick татуювання на цвях і тримати форму і колір сили.

Татуювання в численні варіанти дизайну нігтів

Цвях татуювання ідеально підходять для швидкого створення фантазії манікюрного мистецтва як легкий у використанні наклейки. Широкий вибір мотивів дозволяє легко створити будь-який стиль. Графічні, квіткові, декоративних або романтичні - бо TeamViewer у потрібне дизайн нігтів чи правильний нігтів наклейки. Більшість предметів доступні в різних кольорів і поєднання кольорів, так що дизайн нігтів може бути легко адаптована для приладдя та особистого стилю. Багато наклейки можуть бути об'єднані, створюючи так і унікальні твори мистецтва на природних або штучних нігтях.

З одного предмета до повного покриття татуювання

Поруч з невелику татуювання наклейки повне покриття або для французького нігтів мотивів доступні. Нігтів дизайн може бути реалізований дуже швидко. Нігтів мистецтво наклейки доставлять прямо для ідеального розміщення з Кліпперс цвяха у формі і "ручної роботи" такою працею з одним з пензлем або аерографія техніка.

Друк якості обробного

Так що ви тримаєте нігтів татуювання і не відривати від нігтів, друк застосовують в останній крок. Залежно від того, як дизайн нігтів, можуть бути використані верхній шар або лаку використовується. Верхній шар загартовані за світло на одиницю і забезпечує для особливо жорсткі і блискучі поверхні, щоб остаточно красиві нігті.
Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€