Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Нігтів квадратів наклейка - і кругової шаблонів - графічний барвисті нейл-арту
Детальна інформація
+

З каркаса кузова наклейка нігтів і Кругової шаблонів стає Дитяча гра дизайн нігтів. За мотивами є клеїти тільки на цвях і герметичний. Окремих мотивів на в різні кольори доступні, можуть бути для різних поєднати унікальні нігтів творами мистецтва.
Перед застосуванням нігтів наклейки мати нігтів, як завжди готові бути. Коли натурального нігтя є ретельна манікюр, буде потім цвях в бажану форму подано і може бути загрунтувати. На Вдалося нігтя модель будується як звичайно з акрилу або гелю і у вигляді принесли. На чистий, пилу і сухий нігтьової пластини він тепер може Цвях наклейка квадратів - і кругової шаблонів можуть застрягти. Вибрану тему буде ретельно віднімемо з фільму - наприклад, з парою пінцетом - і на цвях настроїти. Відповідальність створюється натисканням обережно. Тому, що Нігтів мистецтво з веселим кольору нігтів татуювання завершено, можна нігтя бути запечатаний. Верхній шар ідеально підходить, крім того, також є Ясно виправити наклейки нігтів і нігтів з тривалим блиск притулитися.

Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний