Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nail art павутиння - незвичайні форми для красиві нігті
Детальна інформація
+

Нейл-арту встановлює павутина штрафу мережевої структури на цвях. Як повне покриття оздоблювальні або у поєднанні з французькому стилі чарівні ефекти можуть бути досягнуті. Мережу буде нарізати форми і включений в моделювання з акрилу або гелю.
Для цього натурального нігтя готується як звичайно. Після застосування грунтовки, грунтовки та контактні шару для захисту натурального нігтя до фарбування, цвях вставляється павутина в одному з додаткові шари гель. Фігури затвердівати гель і сидіти як стабільна і добре захищеним, в межах моделювання. На павутину може використовуватися з прозорого або кольорові також модель лайнер матеріалів, залежно від комбінації стриманий виникають кричущий ефекти. Крім того, коли застосунок акрилові в якості моделі розташування матеріалу, ви діяти. Готової моделі є штучним нігтів. Він укладає з ущільнювальної шару, наприклад з верхній шар. Після затвердіння і очищення з через модель позиції цвях у високих і тривалий блиск і нуля і перерва proof запечатаний.

Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний