Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art
Цвях мистецтва нігтя фольги клей ретро стилі - touch 1970-х років
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Повинні отримувати дуже особливий дизайн нігтів, цвях мистецтва нігтя фільм є себе клей - ретро-стилі ідеально підходить. Сліпуче мотиви у ретро стилі conjure акценти на цвях, який є відмінним як ловець. Через низький товщина фольги може застосовуватися легко в будівлі гель або під ущільнення.
Робота з цвях мистецтва нігтя фольги клеєм - стилі ретро є дуже легко. Цвях здійснюється як звичайно, фольга або може бути включена в рамках структури гель або вставити безпосередньо нижче верхнього пальто може бути. Поверхня чиста і суха є важливим надійне захоплення Naiart наклейку. Рекомендується також злегка roughen нігтьової пластини з буфера. Naiart фільм розрізається на форми права, з пінцет мотив можна від перевізника середнього ретельно видалені і розміщені на ніготь на потрібне місце. Злегка натискаючи фольги є фіксованою і може бути захищений потім гелем шар структури або безпосередньо через ущільнення. Послугами на готових нігтів чистячі засоби або використання полірування нафти гарантує довгий блиск.

Габарити
+
0.006 Метр (м)
0.105 Метр (м)
Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний