Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Манікюрні кілечка

Манікюрні кілечка

Красива жінка руками зробити ювелірні вироби. Традиційні ювелірні вироби, які кільця, ремені, ланцюги та кольорові нігті. Але багато жінок, це занадто нудно, тому носити тільки традиційні, занижена ювелірних виробів? Якщо є щось помітне (не представляючись, як смак), то нігті дизайн на нігтях з нігтів пов'язаних кільця в самий раз. Прозорі або білі кільця, виготовлені з пластмаси - пофарбовані по-різному оформлені з аксесуарами - такі, як штучні нігті, а також. Так як вдома не завжди повне технологічне обладнання доступне, будь ласка, відвідайте наш веб-сайт не тільки кільця в малих і великих пакетів (в сезон ціна застосовується тут: великі обсяги закупівлі в пропорції до вартості), а також необхідні аксесуари, для обробки нігтів кільця і адаптувати його до ваших нігтів. Встановити в банановій файл, шліфувальний блок, торсіонна з відповідною підтримкою, кільця в різних конструкціях та інструкції з використання. Звичайно, ви можете купити всі ці продукти окремо.

Нігті кільця та аксесуари відповідати європейським стандартам для ювелірних виробів із пластику й цвілі. Коментарі повністю безпечні і можуть бути використані в домашніх умовах, а також майбутні в нігтя студії. Нехай ваше уяву в розробці відповідних кільця до вашого гарні нігті, але здичавів!


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€