Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Манікюрний лак
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Манікюрний лак

Картина як художник. Тонкі лінії на невеликих ділянках, тонкий фігур і предметів, які представлені в подробиці, але може поміститися на ніготь - це мистецтво нігтя. Кисть і інших грубих інструментів не може бути використаний тут - нігтів вимагає таких тонких ліній, що мотиви уяві з так званої ручка нігтя на ніготь. Pen, яка є синтезом 10 мл пляшку з фарбою і оснащені крихітними відгук металу, що дозволяє точних і делікатних робіт на малих нігтів пальців. Звичайно, ви можете бути попередньо виготовлених штрафу мотиви як наклейки або Бінді клею на цвях, - але добре розфарбовані вручну, мотиви, які можуть світити в 48 різних кольорів. Ногтей ручки доступна як простий, монохроматичне фарби і в металевих, блиск і інші версії кольору.

Pучки нігтів виходити безпосередньо від виробника. Ми гарантуємо гарна якість продукції, які відповідають європейським стандартам у всіх відносинах. Ручка нігтя проста у використанні, оскільки дозволяє дуже тонкі малюнки з кольоровою фарбою на штучному, а також натуральні нігті. Вам не потрібно особливого таланту, ні освіти, прагнучи створити з цією маленькою ручки диво на ваших нігтях. Все, що вам потрібно трохи фантазії і тверда рука. Або цвях художником, який виступає в студії малювання для вас. Для ручки мистецтва нігтя також використовується в салонах нігті.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний