Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nailart вставками – позолочені інкрустація для тонкої Нейл-дизайну
Детальна інформація
+

Делікатний твори з позолочені металеві акт дизайн нігтів елегантний і екстравагантні в той же час. Nailart вставками, прикрашені маленькі стрази і мерехтливі так красиво. Вкладники-акрилу або гелю шару включені для епатажних вид мистецтва нігтя.
Золотий блискучі Nailart інкрустації з розряду вкладників & пірсинг може бути досить простим. Заздалегідь нігтів встановити як зазвичай і загрунтувати. Вкладках включаються безпосередньо в шаруватої структури і підходять для акрил, таких як гель модель шари. Наказом інша прозорі шари невеликий вкладників добре захищений всередині моделі розташування. Це також особливо екстравагантні і елегантний. Остаточний ущільнювальної шар забезпечує максимальний захист і високого блиску. Акрилові-модель шари гель як пальто можуть бути встановлені з вершини, що робить подряпин і остаточно блискучий нігтьової пластини. Високою глянсовий ефект у разі акрилові модель через відполірувати, глянець або швидке завершення тут забезпечують необхідну міцність нігтів.

Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний