Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Konad

Konad

Висока якість Konad тиснення комплекти з інструкціями та шаблони для фантазії нігтів мистецтво дизайну


Руки є сексуальний, вони є символом жіночності, естетики і хочемо, щоб бути добре розроблений і підтримується. Basic догляду за шкірою та нігті є абсолютно необхідним, а також естетичні дизайн нігті у форму і колір не повинно бути припинено.

Красива і захоплююча оформлені нігті, ймовірно побажання для кожної жінки, і це аксесуари виробника Konad - провідних виробників на ринок з продуктів нейл-арту. Тиснення набори ви знайдете приватні ванні кімнати, який трансформується у салон краси, а в нігтем професійний салони та інститутами краси.

Тому, що виробник дизайн нігтів, те, що обіцяє: унікальні косметичні продукти, які легко застосовувати і тим самим задовольнити найвищим вимогам щодо гігієни, безпека та якість. Nded може дати самовираження, естетичного і чуттєвість ваших руках. Konad нейл-арту, тиснення лаки, лаками, трафаретів набір колодки штамп набори, інформаційні брошури та все, що необхідно, щоб лак для нігтів дизайн аксесуари.

Пропонованих шаблонів тиснення Konad належать в утримувач, який можна придбати від нас, а також всі інші обладнання та інструкції для дизайну красиві нігті. Тут ви знайдете, індивідуальні продукти та цілими комплектами та набори, що залишити немає бажання невиконаним. Статті підібрані та об'єднати себе - гарантує повне обладнання від одного постачальника для початківців, а також для професійного нігтів художників найкращі результати.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€