Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Штампи Konad тиснення
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Штампи Konad тиснення

Руки сексуальний, вони є символами жіночності, естетики, і хочуть бути добре продумані і добре підтримується. Основний догляд за шкірою та нігтями є абсолютно необхідним, і для прикраси нігтів за формою і кольором, не слід нехтувати. Красивий і ефектний дизайн нігтів, є бажання самої кожна жінка, і краще за все робити з продуктами від виробників KONAD - є провідним виробником на ринку мистецтва нігтя KONAD знайти в професійних салонах нігті і салонів краси, а також у ванну кімнату , що перетворюється в салон краси. Оскільки виробник тримає свою обіцянку: унікальні продукти краси, які прості у використанні і високі вимоги з точки зору гігієни, безпечності та якості потреб. Нігтів мистецтво KONAD може дати вашої руки самовираження, естетики і чуттєвості.

KONAD виробництва губок, трафарети, фарби, штампи, брошури та все, що необхідно для аксесуарів. Шаблони пропонуються в утримувач, який ви можете купити у нас, а також все інше обладнання та інструкції з приготування гарні нігті. Тут ви знайдете окремі продукти і цілі набори та комплекти, які не залишають побажання невиконаними. Статті KONAD узгоджені і можуть бути об'єднані - повне обладнання однієї гарантії виробника для початківців та професійних художників нігтів кращі результати.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний