Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art
KONAD колекції тиснення шаблон - багато мотивів
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

З у KONAD колекції трафаретів тиснення легко стає точне Nailstyling. Шаблон виготовлений з металу і може бути використаний знову і знову в бережливого ставлення. Найкращі результати виходять при KONAD тиснення лаками. Вони також доступні в магазині nded.

Тиснення лак для нігтів в бажаний Колір відповідності шаблону для ідеального тиснення після KONAD методу, а також знімач, стилі, штамп необхідні. Тиснення полірує нігті мають ту перевагу, що вони сухі повільніше і дозволити такі на тихому, точне керованість, в порівнянні з іншими полірує нігті. Все обладнання доступні в магазині, як один компонент або також у наборі. Лак для нігтів застосовано до KONAD шаблон колекції тиснення і потім віднімається гладкою з лопаткою. За потреби також різного тиснення мотиви в різні кольори можуть бути застосовані на цвях. Штамп є предметом шаблон і передачі, він швидко з рухомого руху на поверхню нігтя підготовлений. Цвях готовий, верхній шар гарантує, що тиснення застосування довгий постійно світить і прикрашений нігтя.


Габарити
+
0.002 Метр (м)
0.254 Метр (м)
0.18 Метр (м)
Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний