Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Наклейка із голограмою ефект - блискучі видовище Nailart лак для нігтів
Детальна інформація
+

До швидких нігтів з цвях наклейка голограма ефект є вражаюче спеціального ефекту ідеальним вибором. Різні форми зробити природи - або нейл-арту для спеціальних видовище. Екстравагантні повну охоплює все просто фільмів приклеєні до нігтів і потім опечатані.
Голограми Показати сліпуче ефекти в різних формах. З на Видовище конструкцій нігтя наклейка голограма ефект може бути легко застосувати нігтя. Як підготовка до незвичайних нейл-арту він є Лак для нігтів як звичайно у вигляді необхідні. Природні нігті доглянутими і полірований. штучні нігті забудований від масового або як гелеві нігті. Перш ніж в Застосувати нігтів мистецтво наклейки поверхню нігтя потрібно почистити. Сухий і пилу нігті є важливим для хороше зчеплення. Потрібну Мотив тепер вирішується пінцетом перевізника фольги, вирізати і приклеєні до нігтя. Свеси можна відрізати або подано. Так що манікюрного мистецтва з AHA ефект отримує їх остаточного блиск і Лонг міцний залишається, нарешті, є чіткий пальто або навіть верхній шар застосовані.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
5
Огляд
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний