Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Блискітки-ниті

Блискітки-ниті

Nail art Блиск блиск смугами Блискітки-ниті Nail art Блиск блиск смугами
0,69 € *
5,75 € / 100 g
Nail art Блискучі flitter ниті Блискітки-ниті Nail art Блискучі flitter ниті
від 0,30 € *
1,67 € / 100 g
Nail art Блискучі flitter ниті Золото Блискітки-ниті Nail art Блискучі flitter ниті Золото
0,14 € *
0,78 € / 100 g
-53%
Nail art mішурою теми - смугами Блискітки-ниті Nail art mішурою теми - смугами
0,35 € *
3,50 € / 100 g
Nail art Блискучі flitter ниті Жовтий Блискітки-ниті Nail art Блискучі flitter ниті Жовтий
0,14 € *
0,78 € / 100 g
-53%

Багато дрібні аксесуари, різні матеріали і компоненти, щоб зробити цвях у твір мистецтва. Хоча натуральні нігті більш чутливі і оформлені так багато на штучні нігті майже все можливе. Він може сяяти, блищати, його барвисті конструкції тривимірних і пірсинг. Ювелірні вироби, блиск і пісок для вставки в штучних нігтів може бути дизайн нігтів на складні мистецтва. Єдина умова: зображення повинні збігатися. боку жінки занадто добре, щоб псувати їх неадекватно спроектованим нігтів. Швидше, конструкція повинна бути адаптована до особистих стилем нігтів. Воно не може виділятися багато, то не надто просто. Nail Art Flitter теми прості, маленькі, блискучі нитки, які можуть підвищити штучного нігтя.

Мішура теми повністю безпечні, вони приходять безпосередньо від виробників і виробляються з особливою ретельністю. І вони прості в обігу: нігтів теми блиск мистецтва вставляються в неотвердженим забарвлення або ще м'який УФ гелем. Ви як і раніше під час нігтів скульптури додатки. Лак і гель вилікувати тільки один раз, мішура нитки надійно закріплені. Ви не перешкода в житті, тому що вони майже повністю зникають в моделюванні - в нігтьових студій, вони часто зустрічаються в готових нігтів. Прості теми у багато квітів і типів, один колір, райдужна, кольори веселки, металеві та барвисті суміші.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€