Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Блискітки-пудра
Nailart лазер блиск - блиск порошок для моделювання в багатьох кольорах

Детальна інформація
+

Блискучий нігтів дизайн викликає в уяві блиск лазерного мистецтва нігтя. Блискучі блискучі блиск частинки можуть використовуватися для акрилового, а також розташування модель гель. Спеціальні ефекти кольори змішуються і розкидані візерунки або дрібно поширюється на цвях. Остаточне ущільнення забезпечує міцність і блиск розташування готової моделі.
Блиск частинок в блиск лазерного мистецтва нігтя є особливо витончених, високо непрозорим і може бути використаний як різноманітні за моделювання. Штучні нігті полягає як звичайно, грунтовка і грунтовки гель, застосовані до природного nail полірованої форми. Після затвердіння перший шар гель буде блиск порошок безпосередньо в шару, Піт розвороту або до творчого Streumustern. Потім грав інші шари зі структурою гелеві нігті. Подібно до процедури у випадку акрилові моделі, тут сидять СЛЮДИ частинок всередині моделі розташуйте можна блиск та мерехтіння. Остаточне ущільнення з верхній шар передбачає акрилового як гелеві нігті максимальної блиск і тривалого захисту нігтів.


Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

5

Огляд

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний